+90 (212) 441 8989 - 0532 296 7677

Kurumsal

Hakkımızda

Dünden Bugüne Meşhur Adana Börek ...

ilk olarak Adana’da başlayan serüvenimiz, siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugün İstanbul gibi büyük bir metropolde açılarak şubeleşmeye başladı ve Eskişehir, Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de giderek büyümeye devam etmektedir.

ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 belgelerine sahip tesislerinde, Kalite ve Gıda güvenliğinden ödün vermeden sağlıklı, lezzetli ve gıda sağlığına uygun mamuller üretmeyi ve bunları sizlerle buluşturmayı temel amaç olarak benimsemiştir.

Ürünlerimizin, en kaliteli ve en güvenilir firmalardan sağlanan temininden, tesisimizde her türlü fiziksel, biyolojik ve kimyasal bulaşma risklerini en aza indirgeyerek işlenmesi ve siz değerli müşterilerimizin tüketimine kadar her koşulda hijyen ve sanitasyon kurallarına uyarak çalışmaktayız.

Misyon & Vizyon

Meşhur Adana Börek olarak; hedeflerimiz ve prensiplerimiz...

Misyon
Börek sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

Vizyon
Börek sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.